Vserwis Zbigniew Szołtys

Vserwis
Zbigniew Szołtys

Warmińska 20/4
40-740 Katowice

tel. 884 049 149

Serwis

Jesteśmy Autoryzowanym Instalatorem Vaillant – działamy na Śląsku: w Katowicach, Siemianowicach Śląskich, Tychach, Mikołowie, Łaziskach Górnych, Mysłowicach.

Zapewniamy montaż, pierwsze uruchomienie, serwis kotłów gazowych oraz podgrzewaczy gazowych tej renomowanej marki. Obsługa dotyczy zarówno okresu gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego.

Urządzenia grzewcze wymagają systematycznego serwisowania i przeglądów. W swoich działaniach dążymy do tego, aby zamontowane u Państwa kotły i podgrzewacze gazowe pracowały niezawodnie i bezpiecznie przez długie lata. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami diagnostycznymi oraz częściami zamiennymi, w celu przeprowadzenia niezbędnych czynności serwisowych. Szybko i sprawnie jesteśmy w stanie wykryć i skutecznie usunąć ewentualne usterki oraz wyeliminować awarię. Możecie Państwo na nas liczyć także w kwestii montażu i pierwszego uruchomienia urządzeń Vaillant.

Wyróżnia nas profesjonalizm, rzetelność i miła obsługa. Działamy fachowo i z pełnym zaangażowaniem. Serwis podgrzewaczy gazowych oraz kotłów realizujemy zgodnie z najwyższymi standardami i wymaganiami. Zaufaj naszym kompetencjom – Zapraszamy do kontaktu z instalatorem i serwisem Vaillant w Katowicach – firmą Vserwis poprzez poniższy formularz kontaktowy:

Zgłoszenie serwisowe

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Typ usługi

Urządzenie jest na gwarancji

Nazwa urządzenia:

Dodatkowe uwagi

Vserwis
Zbigniew Szołtys

Warmińska 20/4
40-740 Katowice

tel. 884 049 149